atasehir@dunyadillerimerkezi.com

Proficiency Kursu

Hizmetler > Proficiency Kursu

PROFICIENCY Hazırlık Atlama Kursu Sınav Eğitimi

Üniversitelerin İngilizce hazırlık atlama, hazırlık bitirme ve yüksek lisans kabul sınavlarına yönelik en fazla 2 ila 3 katılımcıdan oluşan grup dersleri veya birebir özel ders programları hazırlamaktayız.
Maksimum 2 veya 3 kişilik özel gruplarda PROFICIENCY Kursu düzenleyerek öğrencilerimizin bulundukları üniversitenin sınav içeriğine ve mevcut seviyelerine parelel gruplar oluşturma imkanı oluşturmaktayız.
 

Proficiency Birebir Ders veya Özel Grup Eğitimleri

2 ila 3 kişilik eşit düzeyde İngilizce yetisi olan öğrenciler için grup veya birebir olarakta yapılabilen özel dersler ile PROFICIENCY sınavlarına öğrencilerimizi garantili olarak hazırlamaktayız.
 
Gruplardaki katılımcıların dil beceri düzeyinin homojen olması ve sınav türünün aynı olması esastır. Gruplar seviye tespit sınavı sonucuna göre ve ilgili üniversitenin sınav sistemine göre oluşturulur. Her katılımcı ayrı ayrı yazılı ve sözlü sınava tabi tutulur.
 
Dünya Dilleri Merkezi olarak tüm öğrencilerimize %100 öğretmen menuniyeti garantisi vermekteyiz.
 

Proficiency Derslerinin İçeriği Nedir?

Okuma bölümü için okuma teknikleri ve kelime hazinesi geliştirilir, yazma bölümü için gramer, format ve noktalama işaretleri üzerinde çalışılır, dinleme ve konuşma bölümleri için katılımcının dile yatkınlığı ve alışkanlığı arttırılır. Bunların yanında önemli olarak, karşılaşılacak soru türleri üzerine çalışılır ve düzenli olarak deneme testleri yapılır.
 
2003 yılından bugüne olan tecrübemiz ve akademik başarısı tescilli eğitmenlerimiz ile sizleri istediğiniz skora götürecek programı hazırlamaktayız.
Eğitimler hakkında daha detaylı bilgi almak için Ataşehir şubemizi ziyaret edebilirsiniz.