atasehir@dunyadillerimerkezi.com

Yabancılar İçin Türkçe Kursu

Hizmetler > Yabancılar İçin Türkçe Kursu

Turkish Course in İstanbul

Our aim is to enable the students to achieve four basic skills, listening, reading, speaking and writing. We ensure the students that they are able to learn the six basic skills of language, grammar, reading, listening, dictation, writing and speaking. We keep up with the latest developments in the field of language teaching. The best methods are examined and adapted to the teaching of Turkish. Please contact us for further information.

Türkçe Kursu Dil Eğitim Programı ve Fiyatları

Dünya Dilleri Merkezi olarak 2003 yılından bugüne Türkiye’de yaşayan yabancılar için Türkçe kursları düzenlemekteyiz. Türkçe kurslarımız İstanbul’da Bağdat Caddesi şubemizde düzenlenmektedir. Eğitmenlerimiz en az beş yıllık deneyimi olan alanlarında uzman Türk eğitmenlerdir.

Türkçe derslerini 2 veya 3 kişilik özel gruplar veya birebir özel ders şeklinde alabilirsiniz.
Türkçe dilini kurlara bölmeden size en kısa süre içinde öğretmekteyiz.

Bunu yaparken eğitmenlerimiz monoton olarak bir kitabı takip etmemektedir, daha çok günlük hayattaki gereksinimlerinizi karşılayabilecek biçimde gramer ve cümle kalıpları üzerinde konuşmaya yönelik özel programlar hazırlamaktadır.
Dünya Dilleri Merkezi olarak tüm öğrencilerimize %100 öğretmen menuniyeti garantisi vermekteyiz.

Türkçe Kurs Programı Gün ve Saatleri

Türkçe Hafta Sonu Sabah Kursları | Günler Cumartesi / Pazar | Saatler 10:00 - 13:00 | Toplam Saat Haftada 6 Saat
Türkçe Hafta Sonu Öğlen Kursları | Günler Cumartesi / Pazar | Saatler 13:30 - 16:30 | Toplam Saat Haftada 6 Saat
Türkçe Hafta İçi Akşam Kursları | Günler Pazartesi / Çarşamba | Saatler 19:00 - 21:30 | Toplam Saat Haftada 6 Saat

Türkçe Düzeyi Sertifikaları ve Uluslararası Sınavlar

Her kur sonunda Türkçe kur bitirme sınavı yapılmaktadır. Bir sonraki kura devam için başarı notunun en az 65 olması gerekmektedir.
Başarılı olan öğrencilere Dünya Dilleri Merkezi tarafından ulaşılan Türkçe seviyesini belirtir “Sertifika” verilmektedir.
Sertifikalarımız Milli Eğitim Bakanlığı onaylıdır.

Katılmış olduğu seviyeyi tamamlayan öğrencilerimiz kur bitiminde uluslararası ve yerel geçerliliğe sahip sınavlara Türkçe Öğrenim Merkezi (TÖMER)'de ücret karşılığında girebilir, Türkçe seviyesini belirleyen Sertifika elde edebilirler.